Pielęgnacja

Pielęgnacja

LINIA HAIR REPAIR

Zadbaj o siłę i dobrą kondycje swoich włosów.
Produkty zapewniające wysokiej jakości odżywienie, wzmocnienie i przeciwdziałanie uszkodzeniom włosów, aby doprowadzić włosy do zdrowej kondycji i zapewnienić im długotrwały połysk.

LINIA COLOR PROTECTION

Zapewnia radość z kolorów pełnych blasku.
Produkty do pielęgnacji koloryzowanych włosów zapewniają wysokiej jakości ochronę przed blaknięciem koloru. Rezultaty ich stosowania to zdrowe, błyszczące włosy o intensywny kolorze.

LINIA SLEEK

Sprawiają, że włosy są pełne połysku, który spowodowany jest ich niezwykłą gładkością!
Produkty te pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości, intensywnego wygładzenia. Wszystko to dzięki recepturze opracowanej specjalnie dla długich włosów, które trudno kontrolować. Twoje włosy stają się łatwiejsze do okiełznania, jedwabiście wygładzone.

LINIA CURLS & WAVES

Te produkty zapewniają Twoim włosom przyciąganie wzroku innych – spowodowane naturalnym i zdrowym wyglądem twoich kręconych włosów!
Pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości odżywienia włosów przez specjalną recepturę, opracowaną wyłącznie i specjalnie dla naturalnie kręconych włosów. Fale i loki otrzymają elastyczność i sprężystość. Efektem stosowania jest zdrowy i naturalny wygląd włosów z niesamowitym połyskiem.

LINIA SENSITIVE

Produkty te działają kojąco, relaksująco i regeneracyjnie na skórę głowy oraz włosy.
Pozwalają na uzyskanie delikatnego odżywienia włosów, a zarazem działają bez podrażnień na wrażliwą skórę głowy. Idealne do zastosowania przez zabiegami chemicznymi.

LINIA VOLUME

Berrywell stawia na sztukę jaką jest dodawanie objętości włosom!
Produkty te pozwalają na uzyskanie wysokiej jakości nawilżenia, które doda objętości włosom przy jednoczesnym zadbaniu o ich kondycje, bez zbędnego obciążania! Produkty zaprojektowane do włosów cienkich i wiotkich.

LINIA SHINE

Te produkty pozwalają na realizowanie marzeń o jedwabiście gładkich i lśniących włosach!
Możesz uzyskać nieprawdopodobny i niezapomniany, jedwabisty blask. Włosy są naturalnie błyszczące i miłe w dotyku tak jak sam jedwab.

POZOSTAŁE PRODUKTY PIELĘGNACYJNE

TECHNICZNE PRODUKTY

Salo Szampon

Dla salonów fryzjerskich - szampon codziennego użytku. Produkt ten stawia na świeżość, która jest podstawą pięknych włosów! Nawet po jednorazowym zastosowaniu szamponu uzyskuje się uczucie świeżości i czystości włosów.

Deep Cleansing Szampon

Kwaśna odżywka do włosów Produkt stawia na świeżość jako podstawę pięknych włosów! Po zastosowaniu odżywki można uzyskać odżywienie, które powoduję, że włosy są wygładzone. Odżywka generuje naturalny i zdrowy połysk.

Silver Shampoo

Produkt stawia na oczyszczanie włosów, powodując ich ochłodzenie i nadając im blasku. Szampon do włosów blond. Neutralizuje niepożądany żółty pigment we włosach. Zamyka i uszczelnia łuski włosów zapewniając im dodatkowo ochronę przed promieniowaniem UV.

Anti Dandruff Szampon

Jest to łagodna, wysokiej jakości pielęgnacja, która całkowicie usuwa łupież oraz chroni włosy przed jego nawracaniem przy regularnym stosowaniu. Dodatkowo zapewnia intensywną pielęgnację skóry głowy oraz włosów. Nawet dla najbardziej wrażliwej skóry głowy. Dodatkowo nie natłuszcza skóry głowy i włosów. Zawarte w szamponie naturalne wywary regulują gospodarkę odczynu na skórze głowy.