MARKA

Niemiecka jakość

BERRYWELL - oznacza najnowocześniejsze produkty. Niezmienna wysoka jakość wyróżnia nas spośród konkurencji . Produkty są niezawodne i przyjazne dla użytkownika co jest gwarancją otrzymania doskonałych rezultatów.

Koncentracja na innowacyjności i praktyczności

BERRYWELL uosabia prawdziwe innowacje. Pożądane efekty na włosach są wyznacznikiem standardów dla innowacji. Nasze produkty są tak kreatywne jak stylista, który ich używa. Nie więcej i nie mniej.

Otwartość na partnerstwo

BERRYWELL to firma prowadzona rodzinnie. Zawsze jesteśmy skłonni słuchać stylistów tak, aby zapewnić im pomocy w codziennych sytuacjach. Witamy w rodzinie BERRYWELL!

Wyłączność salonów

BERRYWELL chce, aby styliści odnosili same sukcesy. Dlatego cała nasza uwaga skupiona jest na potrzebach i wymaganiach salonów fryzjerskich. Bezwarunkowo i bez kompromisów.

Bogata oferta produktów

BERRYWELL oferuję pełną gamę produktów niezbędnych do pracy każdego salonu fryzjerskiego. Produkty do koloryzacji, stylizacji i pielęgnacji zapewniają bardzo skuteczne wsparcie dla stylisty w czasie jego pracy.

Praktyczność

BERRYWELL to marka rozwinięta przez współpracę ze stylistami. Wielkość opakowań, receptury, techniki aplikacji, wydajność i skuteczność są doskonale dobrane do codziennego stosowania naszych produktów.

Najlepszy stosunek kosztów i korzyści

BERRYWELL zapewnia doskonałą jakość w atrakcyjnej cenie. Rozwój profesjonalny oraz sukces finansowy stylistów są dla nas bardzo istotne. To na czym się skupiamy to prawdziwe partnerstwo w biznesie.