O NAS

BERRYWELL to marka wchodząca w skład koncernu Titania Fabrik GmbH, której główna siedziba mieści się w Wulfrath w Niemczech.

Od ponad 60 lat ta rodzinna firma jest aktywna na międzynarodowym rynku produktów do pielęgnacji skóry, włosów oraz całego ciała w aż 110 krajach. Koncern Titania w sumie produkuje każdego roku ponad 30 milionów produktów w dwóch zakładach.

W 2006 r. rozpoczęto rozwijanie nowej marki produktów BERRYWELL w głównej siedzibie firmy mieszczącej się w Wulfrath. Po ówczesnym dokładnym przebadaniu runku oraz w bliskiej współpracy ze stylistami włosów powstały receptury i formuły, które pozwoliły na stworzenie kompletnej linii profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Proces badań oraz produkcji miał miejsce w centrum badań i rozwoju firmy BERRYWELL, które spełnia najwyższe wymagania jakościowe. Powstały produkty, które są bezpiecznie, przyjazne w użytkowaniu i dokładnie dopasowane do potrzeb nowoczesnych salonów fryzjerskich oraz ich nawet najbardziej wymagających klientów.

W 2008 r. siedziba firmy BERRYWELL została rozbudowana, zyskując centrum szkoleniowe – BERRYWELL AKADEMIE. Jest to główny filar edukacji firmy, które jest prowadzone na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Jego powierzchnia to ponad 220m2.

Duża ilość inwestycji koncernu Titania w receptury, rozwój produktów, obsługę klienta, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pozwoliły na osiągnięcie najwyższych standardów „Made in Germany”.
Wypełnienie obowiązku informacyjnego RODO

Szanowni Państwo,

realizując obowiązki wynikające z nowych przepisów zawartych w Rozporządzeniu o ochronie danych osobowych (RODO) uprzejmie informujemy, że:

1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest firma Berrywell Polska Łukasz Zarychta, z siedzibą w Łagiewnikach Nowych 95-002, ul. Okólna 56

2. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane są przez Administratora w celu realizacji zamówienia oraz w jego własnych celach marketingowych. Podstawą prawną przetwarzania Pani/Pana danych osobowych jest art. 6 ust. 1 lit. b i lit. f rozporządzenia 2016/679.

3. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez Administratora przez okres niezbędny do realizacji jego celów marketingowych oraz wynikających z przepisów prawno-podatkowych.

4. Pani/Pana dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego.

5. Odbiorcami Pani/Pana danych osobowych będą podmioty, którym Administrator ma obowiązek przekazywać Pani/Pana dane na gruncie obowiązujących przepisów prawa, oraz podmioty przetwarzające dane osobowe w imieniu Administratora.

6. Posiada Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania Pani/Pana danych osobowych w celach marketingowych.

7. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego, gdy uzna Pani/Pan, że Administrator przetwarzając Pani/Pana dane osobowe narusza przepisy rozporządzenia 2016/679.

8. Podanie przez osobę zamawiającą jej danych osobowych jest niezbędnym warunkiem do wykonania zlecenia.

9. Administrator zobowiązuje się do zabezpieczenia przetwarzanych Pani/Pana danych osobowych przed dostępem osób nieupoważnionych.

10. Pani/Pana dane osobowe nie będą przetwarzane w zautomatyzowanych procesach podejmowania decyzji.

Niniejsze pismo jest jednorazowe i ma charakter wyłącznie informacyjny, nie stanowi żadnej oferty w rozumieniu aktualnie obowiązujących przepisów prawnych. Informujemy, że w związku z otrzymaną wiadomością nie musi Pan/Pani podejmować żadnych czynności, w szczególności nie musi Pan/Pani na nią odpowiadać. Wystarczy, że zapozna się Pan/Pani z powyższymi punkami.

Uprzejmie Panią/Pana informujemy, że mimo nie wyrażenia zgody na przesyłanie ofert z Berrywell Polska Łukasz Zarychta , Pani/Pana dane pozostają w naszej bazie danych zgodnie z przepisami RODO.