O NAS

BERRYWELL to marka wchodząca w skład koncernu Titania Fabrik GmbH, której główna siedziba mieści się w Wulfrath w Niemczech.

Od ponad 60 lat ta rodzinna firma jest aktywna na międzynarodowym rynku produktów do pielęgnacji skóry, włosów oraz całego ciała w aż 110 krajach. Koncern Titania w sumie produkuje każdego roku ponad 30 milionów produktów w dwóch zakładach.

W 2006 r. rozpoczęto rozwijanie nowej marki produktów BERRYWELL w głównej siedzibie firmy mieszczącej się w Wulfrath. Po ówczesnym dokładnym przebadaniu runku oraz w bliskiej współpracy ze stylistami włosów powstały receptury i formuły, które pozwoliły na stworzenie kompletnej linii profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji włosów oraz skóry głowy. Proces badań oraz produkcji miał miejsce w centrum badań i rozwoju firmy BERRYWELL, które spełnia najwyższe wymagania jakościowe. Powstały produkty, które są bezpiecznie, przyjazne w użytkowaniu i dokładnie dopasowane do potrzeb nowoczesnych salonów fryzjerskich oraz ich nawet najbardziej wymagających klientów.

W 2008 r. siedziba firmy BERRYWELL została rozbudowana, zyskując centrum szkoleniowe – BERRYWELL AKADEMIE. Jest to główny filar edukacji firmy, które jest prowadzone na najwyższym, międzynarodowym poziomie. Jego powierzchnia to ponad 220m2.

Duża ilość inwestycji koncernu Titania w receptury, rozwój produktów, obsługę klienta, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji pozwoliły na osiągnięcie najwyższych standardów „Made in Germany”.