SZKOLENIA TECHNICZNE

Strzyżenie

Strzyżenia przeprowadzamy w oparciu o ideologie najlepszej szkoły fryzjerskiej na świecie Pivot Point, której jesteśmy absolwentami. Pivot Point to przede wszystkim spójna i czytelna forma strzyżeń oraz maksymalna precyzja tworzenia określonych form.
Szkolenia dzielimy na:
- pierwszego stopnia podstawowego (dla początkujących i zaawansowanych)
- drugiego stopnia podstawowy (dla początkujących i zaawansowanych)
- pierwszego stopnia zaawansowanego (dla zaawansowanych)
- drugiego stopnia zaawansowanego (dla zaawansowanych)

W szkoleniach ze strzyżeń wykorzystujemy wszelkie techniki strzyżeń w oparciu o najnowsze trendy, czyli strzyżenie nożyczkami, rezorem – nożem chińskim oraz maszynką.

Koloryzacja

Koloryzacja, która jak dobrze wiemy jest jednym z najtrudniejszych zagadnień w świecie fryzjerstwa, aczkolwiek właściwe zapoznanie się z zasadami koloryzacji oraz technikami koloryzacji daje nam możliwość przede wszystkim uzyskania właściwych efektów oraz finezyjnych połączeń barw w odniesieniu do poziomów oraz odcieni. Szkolenia prowadzimy na produktach renomowanej niemieckiej marki BERRYWELL.
Szkolenia dzielimy na:
- koloryzacja od podstaw (koło barw, zasady koloryzacji, idea koloru, rodzaje koloryzacji)
- koloryzacja stopnia zaawansowanego (dodatkowe elementy koloryzacji)
- koloryzacja typowana ( ogniste rudości, krwiste czerwienie, kreatywne blondy, oporne siwe włosy, dekoloryzacja, tonowanie, koloryzacja pastelowa)
- techniki koloryzacji (techniki pasm, sekcyjne, warstwowe, panelowe, blokowe, ombre, sombre, floambayage) – w oparciu o najnowsze trendy oraz kreatywne intensywne kolory.